شرایط و نحوه پذیرش دانشجو
در دوره حضوری: 

 

 گزینش دانشجو از طریق شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد رشته آموزش پزشکی در زمان تعیین شده توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد.

واجدين شرايط زير مي توانند در صورت پذيرفته شدن در آزمون ورودي در مقطع کارشناسي ارشد آموزش پزشکي ادامه تحصيل دهند:

  1. اعضاي هيأت علمي دانشگاههاي علوم پزشكي سراسر كشور اعم از رسمي و پيماني و اعضاي هيأت علمي گروه پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي (درصورت پرداخت شهريه) بدون هيچگونه شرط سني.
  2. كاركنان رسمي، رسمي آزمايشي و پيماني دانشگاه ها/ دانشكده هاي علوم پزشكي سراسر كشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي داراي مدارك دكتراي عمومي (پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي)، دكتراي حرفه اي علوم آزمايشگاهي، كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته هاي علوم پزشكي بدون هيچگونه شرط سني

( قابل توجه داوطلبان ورود به رشته آموزش پزشكي : بر اساس آخرين اطلاعيه معاونت آموزشي وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي از مهر ماه 1391 فقط دارندگان مدرك كارشناسي ارشد و دكتري گروههاي علوم پزشكي مي توانند در اين آزمون شركت نمايند و داوطلبان با مدرك كارشناسي حائز شرايط نمي باشند.) 

 


شرایط و نحوه پذیرش دانشجو
در دوره مجازی:

 

 تعداد دوره :  1 دوره

(تعداد دانشجویان دوره مجازی:  4 نفر (یک دوره در سال 1388

فرآیند پذیرش دانشجویان (اعضای هیات علمی) در دوره مزبور از طریق بررسی CV و مصاحبه حضوری و بعد از آن برگزاری آزمون کتبی بوده ، تعداد شرکت کنندگان در این آزمون 11نفر بودند که از این تعداد 7 نفر پذیرفته و وارد دوره دانش پذیری شدند. شرط ورود به دوره دانشجویی اتمام موفقیت آمیز دوره دانش پذیری است که در حال حاضر تعداد دانشجویان دوره غیرحضوری این رشته 4 نفر می باشند.

 
نحوه ارائه دوره : به صورت ترکیبی(حضوری و الکترونیکی) و استفاده از سامانه آموزش مجازی می باشد. بدین شکل که اساتید فایلهای درسی را روی وب سایت آموزش و در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

نحوه ارزیابی : نحوه امتحان بعضی از دروس ، غیر حضوری و بعضی دروس دیگر به صورت حضوری می باشد.

 

شهریه:

پس از بحث و تبادل نظر پیرامون شهریه دوره آموزش پزشکی از راه دور، مصوب شد دوره در 5 ترم دیده شود و هزینه کل دوره بیست و پنج میلیون ریال(000/000/25ریال) باشد و هزینه برای رتبه استادی رایگان و بقیه رتبه ها 50% تخفیف و افراد عادی که معدل دوره هایشان از 17 بالاتر باشد 20% تخفیف داده شود.

 
 
 
 
 
  
 

 


  اخبار وِیژه
آرشيو اخبـار